SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen Xsara 1.8b 1600 EURO
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '16
Lloji :
Citroen Xsara
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
112158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen Xsara 1.8B Servisi komplet i krym me vaj me filtera me rypa me pomp krejt i krym para 300km. Goma te dimrit te reja regllazh me dokumenta. Klim. Airbag. ABS. CD. 4 Xhamat me rrym. 110PS. nuk osht i ri por i mire mbajtur. 1999 Regjistrim 10 Muaj
Nr. tel viber +377 44 155 711
Informata rreth publikuesit
abesfort_3
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »