SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Caddy 2.0 SDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Prill
Lloji :
VW
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
112172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
W CADDY 2.0 SDI Regjestrim 1 vjet Regjestrimi i dyt ne kosov 185.000 Km te Garantune Km 2007 Gjomat E Zeza 50 % - 70 % Mrapa Fellga 15 Gomat e reja M+S Mrena Golf 5 Ne Gjendje Perfekte Osht 045 349 556Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonit
Prizren
045349556
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »