SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet PASSAT 2.0 tdi 2006
Çmimi :
€7,250.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '17
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
112179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te mire teknike
Regjistrim deri ne fund te Tetorit 2016Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
+37745307997
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »