SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet GOLF VI GTI -2011
Çmimi :
€14,400.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
109,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
112187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF VI GTI 2.0

211ps

Full extra

Jam pronari par e kom ble 0.0 ka pjes extra te porositura ne fabik ne vlere 8000€
Serviset e kryera me rregull mesatarisht gjdo 9000 klm
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim S.
Prishtinë
04455550 / 049664479
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »