SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3c 1.9
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
112216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat 3c 1.9 TDI Ne gjendje shum te rregullt , pa defekte Servisi dy her ne vitGoma te reja Radio , navigacion, gps .. Extra 10 muaj regjistrimGarancion per gjithqka

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Zug, Switzerland
+37745533355
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »