SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pikap friz
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Ford Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
99
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
112232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pikap friz 1.8 dizel gjendje tregullt Urgjent shitet regjistrim ka deri me 20/11/2016
Informata rreth publikuesit
Valdrin
044/522/388
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »