SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VI 2011
Çmimi :
€12,750.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
112240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf VI - 2.0 TDI. 103 KW. 6 shpejtesi .29.08.2011.Posedon Komanda ne Timon. Karrikat me nxemje. Klimatronik dy zonale.Navigacion+ DVD+Radio cd player.Cenzora Para mbrapa me Kamer.pasqyret me Rikferc Controll.Tempomat.Fellne me Gomat e Reja te Dimrit.Ka Kukè me komplet paisjet Rezerve.Regjistrimi i pare ne RKS i ardhur nga Gjermania.ka liber te servisit Gjerman+ te gjitha serviset e kryera te Baki Automobile.KM te Garantuara.2 qelesa.Golfi eshte i testuar asnje cent nuk ka nevoj investim.Eshte ne Emrin tim dhe perkthehet menjeher.me nje fjal super imir.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Senad
Ferizaj
+386(0)49 296 176.tel dhe Wiber.
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »