SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C220 Cdi -03 Automatic-Tiptronic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '16
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
216,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
112264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz C220 Cdi 2003 modeli ELEGANCE. viti i prodhimit 2003
Shpenzimet jane 4.2l minimale,5.6l mesatare,7l maksimale.I servisuar ne dhjetor te 2015
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe posedon regjistrim 11/2016 dhe ka keto Opcione
Automatik Tiptronic
ABS
Airbag SRS
Timon Servo
Ndezje automatike
Tempomat
Bord Computer
Air Conditioner
Drita te mjegulles
Parking Sensor
Xhama elektronike me Folje te zeza nga Gjermania
Ulset levise elektronike
Pasqyrat Paluese
CD Player
Radio Factory
ESP
Fellne te Reja 16 inch modeli 2015
Goma te Reja Vere 16 me T
Vetura eshte e Paster si mbrenda edhe jasht.
Per info:lajmerohuni tek numri
049/388-895 nga ora 9 deri 20.
Ju falemnderit per mirekuptim
Informata rreth publikuesit
Esat
Prizren
049388895
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »