SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw cady
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
112268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw cady sdi 2001 i qlajmruar me koh matorr golf 4 fabrikisht gjendje.fort mir pa pik investimi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdet
Prishtinë
044239195
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »