SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Mercedes E 250
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
1988
Ekstra :
Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime
ID e produktit :
112269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura esht ne gjendje te rregullt. Posedon klim gjama elektronike radio cd alarm kater goma rezerv etj... nr kontaktues 044859888
Informata rreth publikuesit
Asllan
Kapre
Kapre [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »