SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Alfa Romeo 1.6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Alfa Romeo 147
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
ID e produktit :
112276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura ne gjendje te rregullt. Afla romeo 1.6 benzin. Regjistrim deri ne nentor 2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
049446056
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »