SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,111,111
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
112281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a4

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
labi
Prizren
049468137
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »