SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw X5 3.0 D -XDRIVE 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:28
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
112289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X5 3.0 D
XDRIVE
FULL EKSTRA
I DOGANUAR

044 843 258
049 555 964
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »