SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307 2.0 HDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
112292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 2.0 HDI
vetura eshte ne gjendje perfekte
Regjistrim deri ne fund te muajit mars 2016
vetura nuk ka asnjë gerrvishtje
gomat e dimrit jan të reja
motori ne gjendje perfek
vetura posedon klime

044606246
Viber +37744606246
Informata rreth publikuesit
Agon
Therandë
044606246
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »