SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW golf karavan 1.9 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
112295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 karavan tdi (di)te kuqeViti prodhimit 2001 KlimAutomatik-tiptronikEsht ne gjendje te rregulltRegjistrimi i dytë ne kosov Serviset e krym

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albert
Suharekë
049-652-965 ose 044-608-526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »