SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1998
ID e produktit :
112301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a3
1.6 Benzin
10 Muaj regjistrim
I pari vit ne kosove
Goma dimri Good YearPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armir
045546506
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »