SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Rover 200
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
Lloji :
Rover 200
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
ID e produktit :
112303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet rover 200 1.4 viti 2000
servisimin e ka të kryer shpenzimet minimale.boj edhe ndrrimePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Lipjan
045699521 viber 37745699521
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »