SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Ascona 1.6 benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Opel Ascona
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1988
Ekstra :
DVD Player
ID e produktit :
112305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opel asconen 1.6 benzin viti i prodhimit 1988 regjistrim ka deni ne muajin e 5. Teknikisht shum ne gjendje te mir . Shum e ruajtne si brenda ashtu edhe jasht . 044-636-020
Informata rreth publikuesit
Alaudin
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »