SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
112308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peugeot 307 - 2.0 HDI diesel
Regjistrim deri ne muajin e 11, 2016
viti prodhimit ne fund te 2002, klimatronik,centrall, ngjendje topPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardi
Gjilan
049516330
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »