SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra diesel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
221,489
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
112315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel astra G 1999 1.7 diesel motorr japan , klimatronik , airbag , korrika lekur me nxemje , abs ,gjamin nalt elektronik,4 gomat e reja te dimrit, regjistrim deri 14.08.2016 , rripi iu ka ndrru qe 1 vit, ne gjendje te rregullt per ma shum info +37745803303 edhe viber
Informata rreth publikuesit
Don
Drenas
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »