SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet caddy
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,378
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
112316
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet caddy pikapi qe 1 muj i ardhur prej gjermonie ka rigjistrim 1 vit ka motorr 1.9 105 PS ka 6 shpejsi klim automatik ka 5 ulse senzor parkimi mrapa radio per me shum +38649285507 i njojti n viberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
EDI
Prishtinë
38649285507
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »