SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ML 320 AMG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
320.00
Viti :
2006
ID e produktit :
112317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FULL FULL OPSION!!!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ermal
Hasselt
+32472457713
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »