SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota yaris
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Toyota
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
112318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toyota yaris 1.4 dizelVetura eshte ne gjendje shume te mire Pa asnje verejtje Rexhistrim i skaduar para dy dite

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Astrit
Prizren
+37744475107
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »