SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golfi 2 diesel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
112345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 2 diesel 1.9 motorrin e golf 4 i thjesht 1.9 viti 98 regjistrim 1vit shum i mir bojm edhe ndrrim ju mirpresum 044485664

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Frankfurt, Germany
044485664
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »