SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 TDI Look Rs3
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1968.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
112347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 2.0 TDI Look Rs3 i vitit 04/2005.
Makina i ka te gjitha sherbimet e bera dhe nuk ka nevoj per asnje lloj gjeje.
Letra te prera per 1 vit ( e sapo ardhur nga gjermania).
Makina ka keto opsione : Sensor shiu, sensor dritash,sensor parkimi, pasqyra me palosje, sendilje me ngrohje, drita automatike, dy celsa, Panoramike(tavan xhami) dhe sedile meshine shum te mbajtura (ngjyra e tapiceris e zeze) .
Makina ka vetem 140 mij kilometra.
Un jam pronari i dyt mbas gjermanit.
numri cel 355699107174 (shkruani ne viber ose watsup)
Informata rreth publikuesit
Xhulio
New York, New York
Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »