SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 250 2.5 Risi !!
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1986
ID e produktit :
112348
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ercedes Benz 250 2.5 Guma te reja 12 Muaj regjistrimBateria e re Llajsne CromBranika CromKarriar e tipav te ri Per marakliRadio Aux in Pioner Per vetem marakli Motorrin me garacion Servisimin e krymPer me shum049213901044231901

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Kozmetika Te Fitimi
Mitrovicë
049213901
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »