SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HYUNDAI TERRACAN -07 4X4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '17
Lloji :
Hyundai Terracan
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
112350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HYUNDAY TERACAN
Viti i prodhimit 2007
2.9 Diesel 16V CRDI
4X4
180000 km
Klimatronic
Uleset rryp & Nxemje
Kuke per rimorkio
Radio Cd
Automatik
Etj..
Informata rreth publikuesit
N.P.T NOLI
Rahovec
0037744190557
Kosov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »