SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6 Viti : 2010Motorri: 3.5Dyer : 4Ngjyra : ZezeSport
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
ID e produktit :
112356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X6

Viti : 2010

Motorri: 3.5

Dyer : 4

Ngjyra : Zeze

Sport Pakigj ,Bi TurboPer me shum Info lajmro ne Nr. 045 528 828
Informata rreth publikuesit
Betim
Prishtinë
+37735528828
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »