SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw caddy
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
248,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
112373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet caddy 1.9 sdi ne gjendje perfekte gumat e dimrit centrall abs hidrolik airbag 11 muj regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Guxim
Lipjan
045695061
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »