SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet URGJENT VW Passat 1.9 TDI (I te kuqe)
Çmimi :
€1,750.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
112375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes URGJENT VW Passat TDI 1,9 me I te kuqe I posa ardhur nga austria, me kilometrazh te garantuara,ne gjendje te rregullt teknike dhe optike, me servis dhe setin e rrypit dhembzor te ndrrum, me klim,Vetem bleres serioz ju lutemQmimi pak I diskutushem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nehat
Prishtinë
044703133
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »