SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 4 tdi 2 tkuqe Vetura esht ne gjendje tmir
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
112377
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf4

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Durim
Prishtinë
045447975
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »