SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 RKS 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
112389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a4 Viti 2005. Karavan ngjyre hiri motorri 2.0 benzin multitronik me 7 shpejtsi. Rrypin e ndrrum. Fellne 16', halogenka, Regjistrim ne RKS. Radio cd. Child locks etj. Telefononi ne numrin 044/129-142

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
044/129 142
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »