SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat ducato
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
Lloji :
Fiat Ducato
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1996
ID e produktit :
112402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fiat dukato ne gjendje shum te mir 2.5 TDIMe targa rks Regjistrim deri me 20.07.2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gabriell
Stubella E Epërme
+38649351850
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »