SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SMART
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
Lloji :
Smart Tjetër
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
84,200
Motori (kubik) :
800.00
Viti :
2001
ID e produktit :
112406
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Smarti ne gjendje shume te mire, me 1 vit regjistrim
Informata rreth publikuesit
Vullnet
Prishtinë
049685292
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »