SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel Corsa "B"
Çmimi :
€1,850.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2000
ID e produktit :
112408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel corsa "B" 1.0 2000Vetura eshte ne gjendje te rregullt Xhamat me rrymCentrall4 gomat e dimri 1 vite regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
045439573
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »