SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf II
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
ID e produktit :
112411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes gof II 1.6 diesel.
Viti i prodhimit 1990.
Rexhistrim deri ne muajin nentor 2016
qmimi 1000e
Informata rreth publikuesit
Ilirian
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »