SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sprinter i sa po ardhur 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2008
ID e produktit :
112445
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sprinter 211 cdi i sa po ardhur nga gjermanija me dogan te pagume viti 2008

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Toni
044749683
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »