SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet/nderrohet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
112448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes apo nderroj Opel Zafira 2.2 benzin. 220000 km te kaluara dhe te verifikushme. Regjistrim deri ne dhijetore te ketij viti. E importuar personalisht nga zvicerra.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
fatmir
044 345 782
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »