SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 2 1.6 benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1988
Ekstra :
Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
112489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen me qmim te arsyeshem vetura posedon:
4 gomat e reja te dimrit ashtu edhe te veres ka regjistrim deri ne muajin e 7 karrigat i ka te golf 3 te gti-s.
i ka te gjitha serviset e kryera.
presim bleres serioz.
per informata me te hollsishme na kontaktoni ne keta nr: 045605004 viber +38649390210
Informata rreth publikuesit
Faton
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »