SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault clio 1.2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
299,999
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1998
ID e produktit :
112508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault clio 98 1.2
Shes Reno Clio 1.2 ne gjendje te mir motorrike ka klim xhamat me rrym hargjime te vogla regjistim ka deri ne Fund te Nentorit per me shum info kontaktoni ne numrin e telefonit 045-583-113Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Laurin
Gjilan
045583113
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »