SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel zafira opc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
112511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel zafira opc 2.0 benzin e ardhur nga zvicrra serviset e kryera gomat e reja klimatronik manual

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besmir
Prishtinë
045553166
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »