SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose ndrrohet
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1999
ID e produktit :
112512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
T4 viti-99 motori 2.4 i thjesht shum i rujten i ardhur nga Germany pa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrimi
Klinë
045-667-643
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »