SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
11256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4, 1998, 2/3 dyr, turbodiesel, ende regjistrim deri mars 2014


Numri kontaktues: 045400177
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
R
Vushtrri
045400177
same [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »