SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Courier pikap
Çmimi :
€1,050.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '16
Lloji :
Ford Courier
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
149,000
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
2001
ID e produktit :
112573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Courier pikap shume i rujten 149000 km te kalune me liber servisit . 1.3 benzin viti 2001 . Rexhistrimi i skaduar 5 muj denim . Bëjm ndrrim me vetura te vogel p.sh Fiat Punto , Reno Clio . Corsa etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Perparim
Ferizaj
+37744569810
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »