SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iveco euro cargo
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
112575
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ivecon euro cargo.regjistrim i par ne rks 160000 tkalume osht ne gjendje shum shum te mir i punojn te gjitha gjendjen teknikisht e ka shumm nrregull me hipibin me te gjitha i punojn i ardhur nga suedija viti i prodhimit 2000mish.pak i vozitur ne ks vetem shqipni qe jam shku 4 here.mundeni me arrdh me pa qmimi diskutushem. 044 558 144 049 702 863+viber+38649702863
Informata rreth publikuesit
Adriatik
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »