SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES 914
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes Actros
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
30,000
Viti :
1992
ID e produktit :
112578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 914 Frigorifer ne gjendje perfekte...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Entison
Náousa, Imathia, Greece
0683226111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »