SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT CLIO 1.5 DCI 2003 - RKS 1 vit
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '16
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1468.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
112585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nr. kontaktues
049656586
+386(49) 656586 ( viber )
Shes Reno Clio 1.5 dci - Dynamique. Shume I ruajtur dhe ne gjendje shume te mire teknike .
Shpenzime min. 4.4 litra 100/km .Shume ekonomik.
Posedon :
Kilme , ABS , airbag para dhe anash ,
Bordkomjuter , Radio me telekomande ne timon,
centrall , xhamat elektrik ,
pasqyret elektrike dhe me ngrohje per shkrirje, pasqyret palosen , dritat e mjegulles , gumat e veres dhe te dimrit.
Eshte edicion special CHIEMSEE 2003.
Informata rreth publikuesit
gresadreshaj
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »