SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Jetta 2012
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '16
Lloji :
VW JETTA
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
90,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2012
ID e produktit :
112591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW jetta

Viti prodhimi 2012

90000km ( Garantoj me dokumenta )

1.2 Benzin Bluemotion

Nuk eshte ne hipotek
Informata rreth publikuesit
Astrit
Lipjan
049820886
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »