SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Traffic 1.9 tdci
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '16
Lloji :
Renault Traffic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
112600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina eshte e ardhur nga gjermania ka dogan te paguarKm te kaluara 180'000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rifat
Prizren
044849991
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »