SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Audi A4 S4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '16
ID e produktit :
112612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Audi A4 S4 viti 2005 TDI 2.5 V6.Ndrruesi shpejtsive tiptronik 7 shpejtsi,ulset me nxemje gjysem lkur,navigacion radio me 6cd.dritat B Xenon.Senzor para dhe mbrapa.Goma te reja M+S.Regjistrim edhe 11muaj.Vetura sa po ka ardh ne RKS qe 1 muaj.Vetura esht full full Extra.
Informata rreth publikuesit
Aid
Pristina
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »